Sıkça Sorulan Sorular bölümünü incelemek için tıklayınız.
2023-2024 Güz Yarıyılı
I. YARIYIL | ||||
Pazartesi / 20:00 - 20:45 |
Pazartesi / 21:00 - 21:45 |
Salı / 20:00 - 20:45 |
||
Salı / 21:00 - 21:45 |
Çarşamba / 20:00 - 20:45 |
Çarşamba / 21:00 - 21:45 |
||
Perşembe / 20:00 - 20:45 |
Perşembe / 21:00 - 21:45 |
Cuma / 20:00 - 20:45 |
||
Cuma / 21:00 - 21:45 |
II. YARIYIL | ||||
Pazartesi / 20:00 - 20:45 |
Pazartesi / 21:00 - 21:45 |
Salı / 20:00 - 20:45 |
||
Salı / 21:00 - 21:45 |
Çarşamba / 20:00 - 20:45 |
Çarşamba / 21:00 - 21:45 |
||
Cuma / 20:00 - 20:45 |
Cuma / 21:00 - 21:45 |
Uzaktan Öğretim Sistemi hakkında aklınıza takılan konular için lütfen Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyiniz.
I. Yarıyıl Dersleri | |||||
Ders Kodu | Ders Adı | Gün | Başlangıç Saati | Bitiş Saati | Öğretim Üyesi |
USÖĞ5039 | Sınıf İçi İletişim | Pazartesi | 20.00 | 21:00 | Prof.Dr. Çiğdem ŞAHİN TAŞKIN |
USÖĞ5003 | Bilimsel Araştırma Yöntemleri | Pazartesi | 21.00 | 22:00 | Prof.Dr. Çavuş ŞAHİN |
USÖĞ5033 | İlköğretimde Sınıf Yönetiminin Etkililiği | Salı | 20.00 | 21:00 | Doç.Dr. Sibel GÜVEN |
USÖĞ5043 | Anne Baba Eğitimi Uygulamaları | Salı | 21.00 | 22:00 | Prof.Dr. Bülent GÜVEN |
USÖĞ5025 | İlköğretimde Eleştirel Düşünme Öğretimi | Çarşamba | 20.00 | 21:00 | Prof.Dr. Mehmet Kaan DEMİR |
USÖĞ5045 | Aktif Katılımı Aktif Katılımı Destekleyen Öğretim Yöntem ve Teknikleri | Çarşamba | 21.00 | 22:00 | Doç.Dr. Berfu KIZILASLAN TUNÇER |
USÖĞ5021 | Eğitim Sürecinde Okul, Aile ve Toplum | Perşembe | 20.00 | 21:00 | Prof.Dr. Salih Zeki GENÇ |
USÖĞ5013 | Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Okuma-Yazma Eğitiminde Kullanımı | Perşembe | 21.00 | 22:00 | Prof.Dr. Mustafa Yunus ERYAMAN |
USÖĞ5047 | Özdüzenlemeli Öğrenme, Aile ve Çocuk | Cuma | 20.00 | 21:00 | Doç.Dr. Barış ÇETİN |
USÖĞ5041 | İlkokul Programları Okuryazarlığı | Cuma | 21.00 | 22:00 | Doç.Dr. Hanife ESEN AYGÜN |
II. Yarıyıl Dersleri | |||||
Ders Kodu | Ders Adı | Gün | Başlangıç Saati | Bitiş Saati | Öğretim Üyesi |
USÖĞ5036 | Test Geliştirme Teknikleri | Pazartesi | 20.00 | 21:00 | Prof.Dr. Çavuş ŞAHİN |
USÖĞ5028 | İlköğretimde Öğrenme ve Öğretme Süreçleri | Pazartesi | 21.00 | 22:00 | Prof.Dr. Çiğdem ŞAHİN TAŞKIN |
USÖĞ5034 | İlköğretimde Öğretimin Bireyselleştirilmesi Yaklaşımları | Salı | 20.00 | 21:00 | Prof.Dr. Bülent GÜVEN |
USÖĞ5040 | İlköğretimde Örgütsel Davranış | Salı | 21.00 | 22:00 | Doç.Dr. Sibel GÜVEN |
USÖĞ5044 | Eğitimde Çağdaş Ölçme Değerlendirme Yöntemleri | Çarşamba | 20.00 | 21:00 | Doç.Dr. Berfu KIZILASLAN TUNÇER |
USÖĞ5030 | İlköğretimde Demokrasi Eğitimi | Çarşamba | 21.00 | 22:00 | Prof.Dr. Mehmet Kaan DEMİR |
USÖĞ5046 | Çocuklarda Hassas Beceri Gelişimi | Cuma | 20.00 | 21:00 | Doç.Dr. Hanife ESEN AYGÜN |
USÖĞ5042 | İlköğretimde Araştırma Tasarımı ve Uygulamaları | Cuma | 21.00 | 22:00 | Doç.Dr. Barış ÇETİN |