ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

UZAKTAN EĞİTİM ÖNLİSANS PROGRAMLARI
   

 

 2018-2019 Bahar Yarıyılı ARA SINAV Programı aşağıdadır.

Aşağıda listelenen dersinize giriş sorunu yaşıyorsanız "uzemcomu@gmail.com" adresine  sorununuzu anlatan ayrıntılı bir E-Posta yazın.
Mailde kendinizi tanıtmayı lütfen unutmayın. 

MUHASEBE ve VERGİ UYGULAMALARI

 

İŞLETME YÖNETİMİ

14MVU101

Mikro Ekonomi

14İŞY103

Genel Muhasebe

14MVU103

Genel Muhasebe

14İŞY105

İktisada Giriş I

14MVU105

Genel İşletme

14İŞY109

Genel Hukuk Bilgisi

14MVU107

Ofis Programları I

14İŞY201

Pazarlama İlkeleri

14MVU109

Temel Hukuk

14İŞY203

Yönetim ve Organizasyon

14MVU111

Mesleki Matematik

14İŞY205

Finansal Yönetim

14MVU115

Meslek Etiği

14İŞY207

Dış Ticaret İşlemleri

14MVU201

Maliyet Muhasebesi

14İŞY209

Halkla İlişkiler

14MVU203

Şirketler Muhasebesi

14İŞY211

Yönlendirilmiş Çalışma I

14MVU205

Finansal Yönetim

14İŞY213

Toplam Kalite Yönetimi

14MVU207

Paket Programlar I

14İŞY215

Bilgisayarlı Muhasebe I

14MVU209

Vergi Hukuku

ORTAK ZORUNLU DERSLER

14MVU211

Dış Ticaret İşlemleri

14TDİ101

Türk Dili I

14MVU213

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

14ATA101

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

 

 

 14YDİ101 Yabancı Dil (İngilizce)

  

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI UZAKTAN EĞİTİM VİZE SINAV TARİHLERİ

  • Sınavlar belirtilen günlerde yapılacaktır.
  • Sınav için sistem saat 16:00-23:59 saatleri arasında açık olacaktır. Bu saat aralığında sınavlarınıza girebilirsiniz.
  • Sınava başladıktan sonra çıkıp tekrar giremezsiniz.
  • Her dersin sınav süresi farklı olabilir kontrol ediniz.
  • Muhasebe ve Vergi Uygulamaları 1 ve İşletme  Yönetimi 1 sınavları  tekrara alınan  dersler için açılmıştır.

GÜN

SAAT

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 2

İŞLETME YÖNETİMİ 1

İŞLETME YÖNETİMİ 2

19 KASIM 2018 PAZARTESİ

16:00

GENEL MUHASEBE
Ayhan SARIYILDIZ

MALİYET MUHASEBESİ
Ayhan SARIYILDIZ

GENEL MUHASEBE
Ayhan SARIYILDIZ

TOPLAM KALİTE YÖN.
Durgut ERDİM

16:00

 MESLEK ETİĞİ
Ayhan
SARIYILDIZ

DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ
Elif Çalışkan Polat

 

DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ
Elif Çalışkan Polat

20 KASIM 2018  SALI

16:00

 MESLEKİ MATEMATİK
Mutlu BATTALOĞLU

FİNANSAL YÖNETİM
Feyza DEREKÖY

MATEMATİK
Mutlu BATTALOĞLU

FİNANSAL YÖNETİM
Feyza DEREKÖY

16:00

TÜRK DİLİ
Mehtap EDEMİR

ŞİRKETLER  MUHASEBESİ
Feyza DEREKÖY

TÜRK DİLİ
Mehtap ELDEMİR

HALKLA İLİŞKİLER
Seçil DÜZTEPE

21 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

16:00

OFİS PROGRAMLARI
Kamil AKGÜN

İŞ VE SOSYAL GÜV. HUK.
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ

BİLGİSAYAR
Kamil AKGÜN

YÖNLENDİRİLMİŞ  ÇALIŞMA
Engin ÇAĞLAK

16:00

ATA. İLK.İNK. TARİHİ
Esma GÜNDÜZ

PAKET PROGRAMLAR
Dilek ŞAHİN

ATA.İLK.İNK. TARİHİ
Esma GÜNDÜZ

BİLGİSAYARLI MUHASEBE
Dilek ŞAHİN 

22 KASIM 2018 PERŞEMBE

 

16:00

MİKRO EKONOMİ
Fisun ÜNAL ÖZTÜRK

VERGİ HUKUKU
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ

İKTİSADA GİRİŞ
Fisun ÜNAL ÖZTÜRK

PAZARLAMA İLKELERİ
Fisun Ünal ÖZTÜRK

16:00

İNGİLİZCE
Merve Nihal TAN

 

İNGİLİZCE
Merve Nihal TAN

 

23 KASIM 2018 CUMA

16:00

TEMEL HUKUK
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ

 

GENEL HUKUK
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ

YÖNETİM VE ORGANİZ.
Sena ERDEN AYHÜN

16:00

 GENEL İŞLETME
Sena ERDEN AYHÜN

 

GENEL İŞLETME
Sena ERDEN AYHÜN