2017-2018 Eğitim Öğretim Bahar Yarıyılı Uzaktan Eğitim Programları BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ sayfanın alt kısmındadır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI

 

2017-2018 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
GÜN SAAT MUHASEBE VE VERGİ
UYGULAMALARI 2
İŞLETME YÖNETİMİ 2
PAZARTESİ 16:00
BANKA MUHASEBESİ
Ayhan SARIYILDIZ
YÖNETİM MUHASEBESİ
Feyza DEREKÖY
18:00 DIŞ TİC. İŞL. MUHASEBESİ
Hıdır BAŞAR

İŞLETME POLİTİKASI
Sena ERDEN AYHÜN

SALI 16:00 ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ
Engin ÇAĞLAK
 
17:00 MALİ TABLO ANALİZİ
Feyza DEREKÖY
YÖNLENDİRİLMİŞ  ÇALIŞMA II
Engin ÇAĞLAK

19:00 TÜRK VERGİ SİSTEMİ
Mehmet ÖKSÜZ

TÜRK VERGİ SİSTEMİ
Mehmet ÖKSÜZ
ÇARŞAMBA 17:00

 

İNSAN KAY. YÖNETİMİ
Cumhur ERDÖNMEZ

19:00

MUHASEBE DENETİM
Seda YAVUZASLAN

 
21:00  PAKET PROGRAMLAR II
Seda YAVUZARSLAN
BİLGİSAYARLI MUHASEBE II
 Seda YAVUZARSLAN
PERŞEMBE 16:00   ÜRETİM YÖNETİMİ
Can KÖSE
17:00   GİRİŞİMCİLİK II
Sena ERDEN AYHÜN

 

 
 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM BAHAR YARIYILI UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI
BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

GÜN SAAT MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1
D302
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 2
D302
İŞLETME YÖNETİMİ 1
D302
İŞLETME YÖNETİMİ 2
D301
19 HAZİRAN 2018
SALI
10:00 MAKRO EKONOMİ
Fisun ÜNAL ÖZTÜRK
  İKTİSADA GİRİŞ II
Fisun ÜNAL ÖZTÜRK
 
11:00   BANKA MUHASEBESİ
Ayhan SARIYILDIZ
  İNSAN KAY. YÖNETİMİ
Cumhur ERDÖNMEZ
12:00 İSTATİSTİK
Mutlu BATTALOĞLU
  İSTATİSTİK
Mutlu BATTALOĞLU
 
13:00 KAMU MALİYESİ
Fisün ÜNAL ÖZTÜRK
ARAŞ. YÖN. ve TEK.
Engin ÇAĞLAK
   YÖNLEND. ÇALIŞMA II
Engin ÇAĞLAK
20 HAZİRAN 2018
ÇARŞAMBA
10:00 OFİS PROGRAMLARI
Kamil AKGÜN
  BİLGİSAYAR II
Kamil AKGÜN
 
11:00   TÜRK VERGİ SİSTEMİ
Mehmet ÖKSÜZ
  TÜRK VERGİ SİSTEMİ
Mehmet ÖKSÜZ
12:00 TİCARİ MATEMATİK
Mutlu BATTALOĞLU
   İŞLET.BEC.GRUP Ç.
Turgut ERDİM
 
13:00   DIŞ TİCARET İŞL. MUH.
Hıdır BAŞAR
  ÜRETİM YÖNETİMİ
Can KÖSE
21 HAZİRAN 2018
PERŞEMBE
10:00 GENEL MUHASEBE II
Ayhan SARIYILDIZ
  DÖN.SONU MUH İŞL.
Ayhan SARIYILDIZ
 
11:00 İLETİŞİM
Seçil DÜZTEPE
MUHASEBE DENETİMİ
Seda YAVUZASLAN
  GİRİŞİMCİLİK II
Sena Erden AYHÜN
12:00 TİCARET HUKUKU
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ
   TİCARET HUKUKU
Hatice GÜRER ÖĞÜTÇÜ
 
13:00   PAKET PROGRAMLAR II
Seda YAVUZASLAN
   BİLG. MUHASEBE II
Seda YAVUZASLAN
22 HAZİRAN 2018
CUMA
10:00 ATATÜRK İLK. İNK. TAR. II
Barış BORLAT
  ATATÜRK İLK. İNK. TAR. II
Barış BORLAT
 
11:00   MALİ TABLO ANALİZİ
Feyza DEREKÖY
  YÖNETİM MUHASEBESİ
Feyza DEREKÖY
12:00 TÜRK DİLİ II
Mehtap ELDEMİR
  TÜRK DİLİ II
Mehtap ELDEMİR
 
13:00       İŞLETME POLİTİKASI
Sena Erden AYHÜN
14:00 İNGİLİZCE II
Recep Coşkun GÜREL
  İNGİLİZCE II
Recep Coşkun GÜREL